Vučić prekinuo je posjetu SAD nakon što mu je pozlilo, prenose srpski mediji.
Nakon što su ga pregledali ljekari, odlučio je da se vrati u Srbiju.
O čemu se tačno radi, kabinet predsjednika Vučića upoznaće javnost u narednim danima.
Vučić se sastao u četvrtak na Floridi sa bivšim gradonačelnikom Njujorka Rudolfom Đulijanijem.
Bilo je najavljeno da će se sastati i sa nekoliko visokih zvaničnika Republikanske stranke.











