“Naime, licemjernu i neprincipijelnu koaliciju u Budvi, dodatno bizarnom učinio je najnoviji detalj funkcionerke opštine Budva, članice grupacije “Budva naš grad”, koja je javno podržala nelegalno podignuti spomenik Pavlu Đurišiću. Nakon što su proslavljali formiranje vlasti uz pjesme Baje Malog Knindže, Evropski savez (SDP, SD, LP) i DPS nastavljaju da radi gladi za foteljama bitišu u budvanskoj vlasti čiji najizloženiji funkcioneri glorifikuju sadržaje koji ugrožavaju građanski karakter Crne Gore”, ističe se u saopštenju.
Kako se dodaje, “ostaje da vidimo da li će DPS i Evropski savez raskinuti koaliciju sa podržavaocima Pavla Đurišića ili će sve prećutati zbog fotelja”.
“Jer, kako utihnuli lider Socijaldemokrata reče, “veći problem od spomenika Pavlu Đurišiću su oni koji dijele vlast s njegovim sljedbenicima”, zaključuje se u saopštenju.











