Ilustracija
Pregledi: 0
modernizacija voznog parka

Na ulicama Podgorice novi autobusi, među njima i harmonike

Na ulicama Podgorice saobraćaju novi autobusi, među njima i dugo očekivane harmonike, saopštili su iz Gradskog saobraćaja.
Izvor:
Adria.tv
| 22-09-2025 15:48:26
[echo_view_count]
podijelite:

“Ovi autobusi donose više komfora i prostranosti: imaju 50 sjedećih mjesta i prostor za oko 100 dodatnih putnika, čime značajno povećavaju kapacitet javnog prevoza. Harmonike predstavljaju novu dimenziju udobnosti i efikasnosti u gradskom saobraćaju”, napisali su.

Pored njih, kako dodaju, u saobraćaj su uključeni i veliki autobusi različitih kapaciteta, koji dodatno olakšavaju svakodnevno putovanje građana.

“Linijski prevoz Podgorice nastavlja sa modernizacijom voznog parka i unapređenjem javnog prevoza, prateći rastuće potrebe građana. Cilj je jasan – obezbijediti svim putnicima siguran, kvalitetan i savremen prevoz”, zaključuju  iz Gradskog saobraćaja.

POVEZANE VIJESTI
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
IZDVAJAMO