“značiće puno djeci u nastavku njihovog daljeg razvoja”

Rasim Ljajić o jesenjoj tituli crno-bijelih: “Partizan da bude ispred Zvezde? Slali bi vas u ludnicu”

Predsjednik Partizana Rasim Ljajić govorio je u četvrtak o jesenjoj tituli crno-bijelih, nazvavši je velikim podstrekom za sve u klubu, a najviše za ekipu Nenada Stojakovića.

“značiće puno djeci u nastavku njihovog daljeg razvoja”

“Naravno da je (jesenja titula) veliki uspjeh i psihološki podstrek za sve u klubu, naročito za djecu koja su iznijela sezonu i zbog koje publika dolazi na stadione. Rekli smo da ćemo se truditi da budemo konkurentni, malo ko je vjerovao”, rekao je Ljajić za “Newsmax Balkans”.

“Da ste anketirali hiljade sportskih radnika, da li je moguće da će Partizan biti prvi sa četiri boda ispred Zvezde na kraju jesenjeg dijela, rekli bi ljudi ‘idi u ludnicu’, na osnovu toga koliki budžet imaju Zvezda i Partizan, Zvezda je igrala Ligu šampiona, mi smo se trudili da platimo struju i vodu, ali desilo se, fudbal je to, teren je to, ovo će prije svega značiti puno djeci u nastavku njihovog daljeg razvoja”, dodao je on.

Dok se u Zvezdi sve glasnije govori o povratku Dejana Stankovića na mjesto Vladana Milojevića, Partizan se sprema za gostovanje IMT-u u subotu u Loznici, na koje će otići sa četiri boda prednosti.

Podijelite članak
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
"najveći izazovi - promjene Ustava"

Božović: Crna Gora sve bliža EU, ali ključni izazovi tek predstoje

Ministar pravde Bojan Božović rekao je za Euronews da je potpuno prirodno da pregovaračka poglavlja 23 i 24 budu u...
18:36
zbog iznude i mučenja hrvatskog biznismena

“Kavčani” osuđeni u Beču: “Sve je to fotošop i vještačka inteligencija”

Jedan hrvatski biznismen je u martu 2020. godine bio namamljen u Beč, gdje je u jednom apartmanu u centru grada...
17:34