Foto: Facebook
Pregledi: 0
"Onda se spremite narode, neće biti novih puteva i pruga"

Vučić: Do Đurđevdana ćemo znati kada će biti izbori

Vjerujem da ćemo do Đurđevdana ili koji dan poslije znati kada će biti izbori, kazao je juče predsjednik Srbije Aleksandar Vučić u Tomaševcu, gdje je otvoren novi željeznički most.
Izvor:
ADRIA.TV
| 21-04-2026 07:26:34
[echo_view_count]
podijelite:

“Imaće priliku da pobijede. Imaju veliki talas i priliku ogromnu. Ako ih narod hoće, mi ćemo da im čestitamo. Onda se spremite narode, neće biti novih puteva i pruga”, rekao je predsjednik Srbije.

Vučić, odgovarajući na pitanja novinara, osvrnuo se na navode da danas otvara most koji se nakrivio i koji nema upotrebnu dozvolu.

On je, potom, pred kamerama pokazao rješenje i upotrebnu dozvolu za most.

“Evo vam rješenje, upotrebna dozvola, izdata prije mjesec dana. Čuj nakrivio mu se most kao Pinokiju. Kakvi lažovi. Ja sam uvijek za to da se uradi za narod. Ja ne bih došao ovdje da to nije urađeno. Postoje ljudi koji se ne raduju uspjehu svoje zemlje. Zato ćemo još da ulažemo. Šta da vam kažem – tužna priča sa tužnim krajem”, zaključio je Vučić, prenose srpski mediji,

POVEZANE VIJESTI
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
IZDVAJAMO