Iz ODT-a su saopštili da im je bjelopoljska policija danas dostavila krivičnu prijavu protiv M.M.
Na teret mu se stavlja krivično djelo razbojništvo.
“Iz krivične prijave i priloga uz istu proizilazi da je osumnjičeni M.M, 25. juna 2026. godine, oko pet časova i pet minuta, u Bijelom Polju, u taksi vozilu firme „R“, prijetnjom da će napasti na život i tijelo oštećenog vozača „S.Š.“ uz upotrebu noža, oduzeo tuđu pokretnu stvar – sav novac u vrijednosti od 50 eura”, kazali su u Osnovnom državnom tužilaštvu u Bijelom Polju.











