Aleksandar Dragićević, arhiva
Pregledi: 0
„stojim iza svega što kažem i ne povlačim se“

Dragićević: Lažno prijavljivanje je krivično djelo, ponovo ću prijaviti Kneževića

Građanski aktivista Aleksandar Dragićević kaže da predsjednik Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević treba da zna da je lažno prijavljivanje krivično djelo, a nakon što ga je Knežević optužio za izazivanje nacionalne, rasne i vjerske mržnje.
Izvor:
adria.tv
| 18-09-2025 16:01:11
[echo_view_count]
podijelite:

Knežević podnio krivičnu prijavu protiv Dragićevića, optužio ga za izazivanje nacionalne, rasne i vjerske mržnje

“Izgleda da poslanik Knežević ipak nije našao pravnika koji nema kupljenu diplomu. Jer da jeste taj bi ga pravnik naučio da je lažno prijavljivanje krivično djelo. Ja, za razliku od gospodina Kneževića, stojim iza svega što kažem i ne povlačim se i ne krijem. Tako stojim i za svakog napisanog statusa i izjave u kojima nema ni vrijeđanja, ni prijetnji a svakako nema mržnje”, ističe Dragićević na društvenim mrežama.

Kaže da, kada tužilaštvo odbije ovu prijavu, ide nova krivična za lažno prijavljivanje.

“A poslanika Kneževića, kako je krenuo, neće još dugo od krivičnog gonjenja štititi poslanički imunitet jer se dobro zaigrao”, naveo je Dragićević.

 

POVEZANE VIJESTI
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
IZDVAJAMO
CRNA HRONIKA
Višestruki povratnik u izvršenju krivičnih djela

Srpski državljanin uhapšen zbog silovanja djevojke na primorju

"Sa događajem je upoznat tužilac u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici"

Krivična prijava protiv Novljanina: Prilikom pretresa pronađeni pištolj, municija i droga

EKSTRADICIJA OPTUŽENOG ZA UČESTVOVANJE U UBISTVIMA U SPUŽU

Kavčanin Dragan Knežević izručen Crnoj Gori