Ilustracija: Filip Filipović
Pregledi: 0
Konkurs

Služba zaštite i spašavanja traži komandira sa Ekonomskim fakultetom

Raspisan je javni konkurs za komandira Službe zaštite i spašavanja, na period od pet godina.
Izvor:
Adria.tv
| 04-09-2025 08:03:16
[echo_view_count]
podijelite:

Ovu funkciju, u v.d. mandatu, od sredine maja obavlja Nikola Bojanović, prenosi Dan.

Javnim konkursom su, pored opštih, predviđeni i posebni uslovi i to da kandidat ima VII-1 nivo kvalifikacije obrazovanja, Ekonomski fakultet, najmanje pet godina radnog iskustva na poslovima zaštite i spašavanja u nivou VII1 kvalifikacija obrazovanja i položen drugi stručni ispit za rad u državnim organima u oblasti zaštite i spašavanja.

“Kao relevantna dokumentacija prijavljenih kandidata u pogledu ispunjenosti uslova radnog iskustva u odgovarajućem nivou kvalifikacije obrazovanja, isključivo će se cijeniti ona koja je dostavlljena u roku za podnošenje prijava na interni, javni oglas ili javni konkurs”, piše u javnom konkursu.

Provjera znanja i sposobnosti kandidata izvršiće se u roku od 30 dana od dana sačinjavanja liste kandidata koji ispunjavaju uslove konkursa.

POVEZANE VIJESTI
IZDVAJAMO
Formirane gromne kolone na dijelu ka Baru i Petrovcu

Šleper zaglavljen u tunelu Sozina

svečano otvaranje šampionata u Petrovcu

Svjetsko prvenstvo u šahu: Jojić povukao prvi potez