Srbi sa KiM su predsjedniku, uz poruku da im je Vidovdan od velikog značaja i da će se videti u prestonici Srbije u subotu, poklonili ikonu Svetog Lazara.
Vučić je posebno zahvalio momcima i djevojkama sa Kosova i Metohije na hrabrosti i na tome što čuvaju srpsko ime i prezime u južnoj srpskoj pokrajini.
“Da im kažem jedno veliko hvala za sve što čine za našu državu, a nama memorandumi nisu potrebni, za nas je Ustav svetinja, znamo šta je Srbija i čuvaćemo i štititi je uvijek”, istakao je Vučić.











