On je predstavio robote “Milutina” i “Dragutina” u srpskoj narodnoj nošnji, koji su zaigrali kolo.
Vučić im se na trenutak pridružio u igri i prokomentarisao kako mu ne ide, te dodao da oni igraju “Moravac” mnogo bolje nego on.
Zatim je pozvao građane da dođu na skup 27. juna.
“Pozivam vas sve da 27. juna, od 18 sati budete na platou ispred Narodne skupštine. Da pokažemo svim našim građanima šta je budućnost. Posebno pozivam vas mlade, jer vi ste oni koji treba da vodite zemlju u budućnosti, od vas moramo mnogo toga da naučimo, ali ne smijemo da dijelimo zemlju. Moramo da pokažemo poštovanje prema starijima i moramo svi zajedno da se borimo za našu Srbiju. Naša Srbija mora da bude moderna zemlja, ali i zemlja koja čuva tradiciju. A, Milutin i Dragutin su tu da nam u svemu pomognu. Dakle, zajedno branimo budućnost Srbije. Živjela Srbija, 27. u 18 sati!”, istakao je predsjednik.
View this post on Instagram











