Kako ističu iz UP, sumnja se da je 14. maja u večernjim časovima, na parking prostoru u Ulici II crnogorskog bataljona u Podgorici, došlo do fizičkog sukoba između više lica. Tom prilikom je, I.M., kako se sumnja, fizički napao jednu žensku osobu, zadajući joj više udaraca u predjelu glave, usljed čega je oštećena pala na asfaltnu podlogu i zadobila tjelesne povrede.
“Nakon toga su, kako se sumnja, M.R. i I.M., fizički napali drugo, muško lice, zadajući mu više udaraca rukama i nogama u predjelu tijela. Tokom napada, M.R. je, kako se sumnja, oštećenom oštrim sječivom zadao ubodnu ranu u predjelu leđa, dok je I.M. oštećenog oborio na asfaltnu podlogu, nakon čega su se osumnjičeni dali u bjekstvo”, navodi se u saopštenju.
Oštećeni je, kako dodaju iz policije, usljed napada zadobio tjelesne povrede konstatovane u izvještaju ljekara specijaliste.
“Preduzimajući intenzivne operativno-taktičke i izviđajne mjere i radnje na rasvjetljavanju događaja, policijski službenici su identifikovali učesnike, locirali ih i, nakon prikupljenih obavještenja, po nalogu postupajućeg državnog tužioca, lišili slobode”, zaključuje se u saopštenju.











