U 29. godini

Tragedija: U saobraćajnoj nesreći poginula ćerka Edina Krnića

Tragedija je pogodila porodicu Krnić iz Tuzi. U saobraćajnoj nesreći poginula je Sara Krnić, ćerka Edina Krnića, crnogorskog putopisaca, autor i producenta dokumentarne putopisne emisije „Oko svijeta sa Edinom Krnićem“ koja se emituje na nacionalnoj televiziji RTCG od septembra 2022. godine.

U saobraćajnoj nesreći koja se kasno sinoć dogodila na putu ka Tuzima poginula je S.K. (29). Ona je bila na mjestu suvozača, a mladić koji je upraljao vozilom je povrijeđen.

Informaciju o udesu nije saopštila Uprava policije, jer zaposleni u OKC-u nisu ovlašćeni da daju informacije medijima, već je to objavio otac stradale djevojke Edin Krnić, crnogorski putopisac i producent.

Edin je na svom Fejsbuk profilu napisao sledeće:

„Sa neizmjernom tugom i slomljenim srcem opraštam se od svoje voljene kćerke, Sare, koja je u svojoj 29 godini života tragično nastradala u saobraćajnoj nesreći.

Tvoj odlazak je prekinuo sve ono što si tek počinjala da živiš. Tvoja dobrota, tvoje smijehom ispunjene riječi i tvoja tišina koja je uvijek donosila mir — sve to ostaje u meni, kao najdragocjeniji dio moga života.

Niko nikada neće moći popuniti prazninu koju si ostavila. Ipak, nastavićeš da živiš u svakom mom koraku, u svakoj misli, u svakom dahu koji udahnem.

Hvala ti za svaku radost koju si unijela u naš dom, za svaku nježnu riječ, za svaku brigu koju si nosila u sebi. Hvala ti što si bila baš takva — blaga, iskrena i čista.

Počivaj u miru, moje dijete.

Zauvijek ćeš ostati moja Sara — svjetlost koja se ne gasi.“

Podijelite članak
guest
2 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
Драгана
Драгана
5 mjeseci prije

Туга..неизмерна..Поридици саучешће а Сари место међу Анђелима..🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Mikeli
Mikeli
5 mjeseci prije

🙏🥲🥲🥲🙏

“Crna Gora je ogroman i neiskorišćen potencijal"

Alabar: Globalna kriza ne pogađa poslovanje, fokus na Štoj i Buljaricu

“Crna Gora je ogroman i neiskorišćen potencijal posebno kada je riječ o obali i turizmu”, kaže za TVCG jedan od...
21:30
"nema razloga za paniku"

Radović: Građani Crne Gore jako malo izloženi rastu euribora, nema razloga za paniku

Guvernerka Centralne banke Irena Radović, gostujući na RTCG, kazala je da je došlo do umjerenog rasta euribora, ali i da...
21:10