Ilustracija Foto: UP
Pregledi: 0
Zajednička akcija Uprave policije i Uprave carina

Bijelo Polje: Sa auto-otpada oduzeto pet vozila visoke klase

Službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Sjever“, u saradnji sa službenicima Uprave carina, sproveli su zajedničku kontrolu auto-otpada u Bijelom Polju, tokom koje je oduzeto pet vozila visoke klase.
Izvor:
adria.tv
| 19-12-2025 14:48:40
[echo_view_count]
podijelite:

“Kontrola je izvršena na auto-placu u vlasništvu I.Lj. iz Bijelog Polja. Tom prilikom pregledano je ukupno 38 vozila, dok je za pet vozila visoke klase – od kojih su tri porijeklom iz Engleske, a dva iz Italije – utvrđeno da nisu izmirene obaveze po osnovu carine i poreza. Kako se sumnja, namjera vlasnika bila je da navedena vozila rashoduje i proda u djelovima”, naveli su iz policije.

O događaju je obaviješten tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Bijelom Polju, koji će se naknadno izjasniti o pravnoj kvalifikaciji djela.

“Ova akcija predstavlja još jedan primjer uspješne, koordinisane i sinhronizovane saradnje Uprave policije i Uprave carina, te potvrđuje odlučnost nadležnih organa u borbi protiv svih oblika kriminaliteta”, ističu oni.

POVEZANE VIJESTI
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
IZDVAJAMO