sa ćerkama

Madona se preselila u Britaniju: Mnogo je lakše ići na utakmice Čelsija…

Američka pop zvijezda Madona preselila je svoju bazu iz Njujorka u London, gdje sada živi sa ćerkama bliznakinjama Stelom i Ester, prenijeli su britanski mediji.
Madona, foto: Instagram

U intervjuu za magazin Interview, Madona, koja posjeduje nekretnine u Njujorku, Hemptonsu, Los Anđelesu i Portugalu, rekla je da se preselila u britansku prestonicu kako bi intenzivnije sarađivala sa muzičarem i producentom Stjuartom Prajsom.

“Preselila sam se ovdje jer sam željela da radim sa Stjuartom bez prestanka, a ne da stalno putujem tamo i nazad”, rekla je pjevačica.

Ona je navela i da njena porodica prati fudbal i da su navijači fudbalskog kluba Čelsi.

“Volimo fudbal u ovoj kući. Navijamo za Čelsi i mnogo je lakše ići na utakmice ako živite u Londonu”, dodala je.

Madonine ćerke, koje imaju 13 godina, veliki su fudbalski fanovi i trenutno igraju za žensku akademiju Totenhem Hotspura za mlađe od 14 godina.

Madona živi u svojoj kući sa 10 spavaćih soba u londonskoj četvrti Merilebon sjeverno od Hajd parka.

Prvo je kupila kuću na Grejt Kamberlend Plejsu tokom braka sa bivšim suprugom, rediteljem Gajem Ričijem 2000. godine, a zatim je 2007. kupila susjednu nekretninu i pretvorila je u megastan koji je zadržala nakon njihovog razvoda godinu dana kasnije.

Govoreći o životu u Londonu, Madona je pohvalila britansku umjetničku i kulturnu scenu, kao i primorski grad Margejt, koji je opisala kao mjesto ispunjeno kreativnošću.

Pjevačica je i ranije duže boravila u Velikoj Britaniji, gdje je živjela tokom braka sa Ričijem, a u više navrata je isticala da Englesku smatra svojim domom.

Tokom godina, Madona je počela da se žali na lokalnu radnu kulturu, govoreći da radnici koriste “državne praznike svakog minuta” i zahtijevaju nedjelje plaćenog odmora, kao i na bolnice Nacionalne zdravstvene službe (NHS), opisujući ih kao “stare i viktorijanske”.

Takođe, nije joj se dopao ni njen britanski nadimak.

“To je jedan od razloga zašto sam napustila Englesku – da više ne moram da čujem riječ ‘Madž’ “, rekla je.

Ipak, kada se vratila u Njujork nakon razvoda 2008. godine, priznala je da joj je nedostajala Velika Britanija.

Podijelite članak
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
u višem sudu u podgorici nastavljeno suđenje navodnim švercerima cigareta

Perić: Nakon hapšenja su mi prijetili “betoniranjem” u Spužu ako ne potvrdim sve za Stanaje

Odbacujući optužbe da je član navodne kriminalne grupe koju su, tvrde u Specijalnom državnom tužilaštvu, formirali bivši policijski i službenik...
13:50
presuda sutkinje višeg suda u podgorici vesne kovačević

Ubistvo Šćepana Roganovića: Mili Bajramović osuđen na 40 godina zatvora

Presudu je izrekla sutkinja Višeg suda u Podgorici Vesna Kovačević pred čijim tročlanim vijećem se vodio postupak protiv kriminalne grupe...
14:18
nastavljeno suđenje bivšem čelniku vladinog resora poljoprivrede i ruralnog razvoja

SVJEDOK: Simović nije jedini ministar s kojim sam se srijetao po restoranima

Nakon upornog insistiranja tužioca Siniše Milića da kaže sa kim se od ministara još susretao, taj svjedok je kazao da...
12:51
završen postupak protiv optuženih za teško krivično djelo u herceg novom

Danas presuda za ubistvo Roganovića: SDT traži 40 godina zatvora za Milija Bajramovića

Tužilac Siniša Milić ranije je sudu predložio da na jedinstvenu kaznu od 40 godina zatvora osudi nedavno uhapšenog Milija Bajramovića,...
07:10