Uprkos molbi građana da gradske vlasti zatvore pješačku zonu u Sutomoru, u toku sezone koja je u punom jeku, dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je jedna osoba upravljala automobilom kroz pješačku zonu zakucavši se u spoljni inventar obližnjeg kafića.

Ova ulica je zvanično pješacka zona, postoji i tabla koja na to ukazuje, ali nesavjesni vozači to pravilo ne poštuju, već stalno voze kroz pješačku zonu ugrožavajući pješake.











