Iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema kazali su da je došlo do ispada KB 10kV “Hram” iz TS 110/10kV “PG 4”.
Zato su bez napajanja strujom ostali: dio Maksim zgrade, hram Hristovog vaskrsenja, “G” zgrada i zgrada iza nje, građevinska škola i objekti oko nje, zgrada preko puta redakcije Dan, mali soliteri (“tri kocke šećera”), dio Momišića – oko vrtića “Pčelica”, zgrade preko puta mašinske škole i zgrade iza Ministarstva odbrane.
Podsjećamo, djelovi glavnog grada ostajali su bez struje i juče, takođe zbog kvara, kao i prije dva dana – zbog požara.











