foto: Opština Berane
Pregledi: 0
Vozilo

Vrtić u Beranama dobio vrijednu donaciju

Vrtić u Beranama dobio je vrijednu donaciju – vozilo koje je obezbijedila kompanija „Derbi“, u vlasništvu Izeta Rastodera, saopštili su iz Opštine Berane.
Izvor:
Adria.tv
| 01-04-2026 09:41:54
[echo_view_count]
podijelite:

“Donacija je realizovana kroz saradnju predsjednika Opštine Berane Đola Lutovca i kompanije „Derbi“, što predstavlja još jedan primjer uspješnog zajedničkog djelovanja lokalne samouprave i društveno odgovornih kompanija, kao i naše dijaspore, u cilju stvaranja boljih uslova za najmlađe”, navode iz ove Opštine.

Novo vozilo doprinijeće efikasnijem funkcionisanju vrtića, unapređenju logistike, kao i kvalitetnijem pružanju usluga djeci i roditeljima, kako u Opštini Berane, tako i u Opštini Petnjica.

“Opština Berane izražava zahvalnost kompaniji „Derbi“ i Izeta Rastoderu na društveno odgovornom pristupu i podršci lokalnoj zajednici”, naglašavaju oni.

POVEZANE VIJESTI
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
IZDVAJAMO