Kako su naveli, Makron je zahvalio crnogorskom predsjedniku na izuzetnom prijemu koji je ukazan njemu i članovima francuske delegacije, ističući da je tokom posjete posebno cijenio otvoren dijalog i brojne prilike za razmjenu mišljenja.
“Iskreno Vam zahvaljujem na svoj pažnji koja nam je ukazana, kao i na Vašoj izuzetnoj predusretljivosti tokom čitave posjete. Veoma sam cijenio brojne prilike koje smo imali za razmjenu mišljenja i dijalog”, navodi se u pismu predsjednika Makrona, saopštili su iz Kabineta Milatovića.
Predsjednik Francuske ocijenio je da su tokom posjete postavljeni važni temelji za dalje jačanje bilateralne saradnje Crne Gore i Francuske.
“Posebno me raduje što smo postavili veoma važne temelje za dalje jačanje naše bilateralne saradnje”, poručio je Makron.
On je istakao da će Francuska nastaviti da pruža podršku Crnoj Gori u završnoj fazi procesa pristupanja Evropskoj uniji.











