Medina Dešić i Selma Ličina

Crnogorke zapažene u test mečevima bundesligaša

Dvije naše fudbalerke u jednoj od najjačih evropskih liga igraju kontrolne utakmice pred početak sezone – Medina Dešić u Verderu i Selma Ličina u Nirnbergu.

Do početka Bundeslige je tri sedmice, a kako sada stvari stoje obje reprezentativke imaće važne uloge u svojim timovima.

Verder je u drugom prijateljskom meču igrao 1:1 sa Mepenom, a Medina Dešić je, kao i u prvom test duelu, bila u startnoj postavi i predvodila je napad svog tima – na terenu je bila do 62. minuta.

Selma Ličina je, takođe, bila u prvih 11 Nirnberga, koji je poražen 3:0 od Kelna.

Selma je igrala do 72. minuta.

Podijelite članak
"najveći izazovi - promjene Ustava"

Božović: Crna Gora sve bliža EU, ali ključni izazovi tek predstoje

Ministar pravde Bojan Božović rekao je za Euronews da je potpuno prirodno da pregovaračka poglavlja 23 i 24 budu u...
18:36
zbog iznude i mučenja hrvatskog biznismena

“Kavčani” osuđeni u Beču: “Sve je to fotošop i vještačka inteligencija”

Jedan hrvatski biznismen je u martu 2020. godine bio namamljen u Beč, gdje je u jednom apartmanu u centru grada...
17:34