Foto: Instagram
Pregledi: 0
STRADAO VOZEĆI TRAKTOR

Tragedija: Poginuo 21-godišnji sin fudbalske ikone

Harli Pirs, koji je imao 21 godinu, poginuo je u Vikombu prošlog četvrtka nakon što je navodno izgubio kontrolu nad poljoprivrednim vozilom, potvrdila je policija.
Izvor:
Nezavisne
| 20-10-2025 21:03:31
[echo_view_count]
podijelite:

Mediji prenose da je engleska legenda slomljenog srca nakon što je traktoru kojim je Harli upravljao moguće pukla guma, zbog čega je skrenuo sa ceste, prema izvještaju policije.

Policija je izjavila da su njegovi roditelji obaviješteni.

Harli je bio najmlađe od dvoje djece koju je 63-godišnji Stjuart imao sa svojom bivšom suprugom Liz. Udes na regionalnom putu A417 bio je toliko ozbiljan da je policija zatvorila saobraćajnicu na skoro 15 sati, dok su forenzički timovi specijalizovani za saobraćajne nesreće obavljali uviđaj.

Hitna pomoć je mogla samo da konstatuje smrt.

Pirs je kao igrač nastupao za Forest od 1985. do 1997. godine i uživa kultni status u tom klubu. Odigrao je 401 prvenstvenu utakmicu i, iako odbrambeni igrač, poznat pod nadimkom „Psiho“, dao čak 63 gola.

Kao bivši, privremeni selektor Engleske (2012 godine), bio je bez posla do 2014, kada je preuzeo svoj omiljeni klub i sa njime, u drugom mandatu, ostvario po deset pobjeda i remija, uz 12 poraza. Zbog zasluga u sportu i viteškog duha, Pirs je odlikovan titulom MBE i primljen u Red Britanske imperije.

POVEZANE VIJESTI
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
IZDVAJAMO
DRUŠTVO
Zagađenje od centra Danilovgrada, Spuža, glavnih naselja u Podgorici i Tuzima

Gornji i srednji tok Morače nezagađeni, problem nizvodno – kod nekadašnjeg Titeksa

Radi se o zapuštenim životinjama čiji vlasnici ne ispunjavaju svoje obaveze

Problem lutajuće stoke postaje bezbjednosni izazov u više crnogorskih opština

jedan od najprivlačnijih mediteranskih dragulja

VIDEO – ADRIA na Siciliji: Evo šta sve možete da kupite za par eura

NEPOZNATO šta su dva reprezentativna sindikata dogovorila sa Ministarstvom

Medicinarima povećavaju plate za samo 40 eura?

POLITIKA
"Ništa sporno u odluci o napuštanju"

DPS: Janoviću želimo sreću u daljem djelovanju

“sad bi najradije da peru ruke, da umišljaju da su iznenađeni”

Leković: DPS kandidovao Vuka Banićevića kao četvrtog na svojoj listi

"navodne nepravilnosti na biračkim mjestima Prčanj i Mirac nijesu mogle imati relevantan uticaj na izborni ishod"

PES Kotor: Zbog kontinuiranih opstrukcija DPS-a, Kotor je izgubio dragocjenu godinu

CRNA HRONIKA