Domaćin večeri bio je restoran Forza Kuk na trasi žičare Kotor–Lovćen, a među zvanicama našla su se brojna poznata imena iz svijeta sporta i biznisa.
Promociji su prisustvovali nekadašnji košarkaš Vlade Divac i Nemanja Nedović, fudbaleri Stevan Jovetić i Marko Pantelić, kao i direktori Porto Montenegra i Porto Novog Deško Portić i Stevan Milić. Među gostima su bili i biznismeni Jugoslav Karić i Aleksandar Kostić.
Posebnu pažnju privukao je dolazak Novakove porodice, koja je prisustvovala večeri posvećenoj filmu koji donosi intimniji pogled na život i karijeru srpskog tenisera.
Prema informacijama objavljenim na Amazon Primeu, dokumentarac donosi razgovore sa Đokovićem, njegovom suprugom Jelenom i članovima porodice, ali i sa brojnim velikanima svjetskog tenisa. O Đokoviću govore Rafael Nadal, Andre Agasi, Pit Sampras, Boris Beker i Džim Kurijer, dok se među sagovornicima nalaze i poznata imena iz svijeta sportskog novinarstva.
„Wolf in Winter“ bavi se i manje poznatim i teškim stranama Đokovićeve karijere, pokušavajući da predstavi čovjeka iza sportskog šampiona i okolnosti koje su oblikovale njegovu izuzetnu karijeru.
Da je atmosfera na Lovćenu bila posebno opuštena, pokazao je i sam Đoković. Na svom Instagram profilu objavio je fotografije i snimke sa druženja, a jedan od trenutaka zabilježen je dok sa gostima igra Užičko kolo.
Uz objavu je napisao: „Sinoć, na planini, zima je stigla usred ljeta. Predivno veče sa porodicom i prijateljima, dok sa nestrpljenjem iščekujemo izlazak filma ‘Wolf in Winter’.“
Veče na Lovćenu tako je spojilo promociju dugo očekivanog dokumentarca sa druženjem u krugu porodice, prijatelja i brojnih poznatih gostiju.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram











