Pregledi: 0
"Najbolja veza u kojoj je ikad bila"

Hale Beri potvrdila da se vjerila: Spremna za četvrti brak

Uprkos propalim brakovima, slavna glumica Hale Beri spremna je da, po četvrti put, stane na ludi kamen. A to je nedavno potvrdila za strane medije.
Izvor:
Nezavisne
| 06-02-2026 20:22:19
[echo_view_count]
podijelite:

Hale Beri je tokom gostovanja u emisiji “The Tonight Show”, Džimija Felona, otkrila veliku vijest.

“Bilo je nekih nejasnoća oko toga da li me (dugogodišnji partner, muzičar Van Hant) zaprosio i da li sam ga odbila”, izjavila je 59-godišnja glumica. “Ne, to nije istina. Nisam rekla ne. Samo još nemamo određen datum”.

Nakon kraće pauze, fanovi širom svijeta su dobili jasan odgovor – odnosno potvrdu.

“Ali naravno da sam pristala da se udam za njega! Stavio mi je ‘prstenčić’ na ruku”, rekla je duhovito.

Osvrnula se na bivše ljubavi

Hale iza sebe ima tri braka, a sad je otkrila kako se osjećala nakon trećeg razvoda.

“Nakon trećeg razvoda ljudi su počeli da pričaju: ‘Šta nije u redu sa njom? Luda je. Ne može da zadrži muškarca'”, prisjetila se glumica. “Zbog toga sam skoro deset godina izbjegavala intervjue jer mi je dosadila ista priča. Uvijek se svodilo na: ‘Jadna Hale, opet nema sreće u ljubavi”.

“A ja bih im uvijek odgovarala: ‘Ko kaže da želim da zadržim muškarca, ako nije onaj pravi?’ Ovo je najbolja veza u kojoj sam ikad bila”, dodala je.

POVEZANE VIJESTI
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
IZDVAJAMO