Printscreen: YouTube/GQ
Pregledi: 0
Nesuglasice

Novi sukob u porodici Bekam, Bruklin ljut na roditelje zbog objava na društvenim mrežama

U porodici Bekam ponovo se govori o mogućim nesuglasicama. Prema pisanju stranih medija, Bruklin Bekam navodno nije bio oduševljen načinom na koji su mu roditelji, Dejvid i Viktorija, javno čestitali rođendan putem društvenih mreža.
Izvor:
Radiosarajevo.ba
| 06-03-2026 21:00:00
[echo_view_count]
podijelite:

Izvor blizak porodici tvrdi da Bruklin takve javne objave doživljava kao nepotrebno izlaganje privatnih odnosa. Kako navodi, on navodno već neko vrijeme pokušava da izbjegne ovakve “javne gestove”, ali bez većeg uspjeha.

Ipak, njegovi roditelji nisu propustili da obilježe njegov poseban dan. Viktorija je objavila stariju fotografiju sa sinom uz kratku poruku u kojoj je kazala da ga mnogo voli, dok je Dejvid podijelio fotografiju iz Bruklinovog djetinjstva i čestitao mu rođendan uz emotivnu poruku.

Prema istim izvorima, Dejvid i Viktorija i dalje žele da izglade odnose sa svojim najstarijim sinom. Međutim, tvrdi se da Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc Beham trenutno nisu spremni na pomirenje.

Navodno, namjera mladog para jeste da se drže podalje od porodičnih nesuglasica i usmjere na sopstveni život i planove za budućnost.

Glasine o problemima u porodici pojavile su se još prošle godine, kada Bruklin i Nikola nisu prisustvovali Dejvidovoj rođendanskoj proslavi, a situacija se dodatno zakomplikovala početkom 2026. godine kada je Bruklin, prema tvrdnjama medija, blokirao članove porodice na društvenim mrežama i optužio ih za pretjerano javno iznošenje porodičnih odnosa.

POVEZANE VIJESTI
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
IZDVAJAMO