Naime, Tereza Kesovija je održala poslednji koncerata u Splitu, a mnogi prisutni su plakali. Tereza je na scenu izašla sa štapom uz pomoć kojeg se kreće, a na samom početku nastupa je obavijestila slušaoce da je to upravo njen poslednji, oproštajni koncert.
Koncert se održao u sklopu Sudamje, proslave dana Grada Splita, brojna poznata lica su se pojavila kako bi pružili podršku slavnoj pjevačici.
“To je moja želja, ali vidjećemo kako će biti. Boli me kičma, bole i koljena, to je sve povezano, ali pjevati još mogu. Želim se od publike oprostiti pjesmom, ali, kažem, vidjećemo. Nadam se da ću skupiti snage, samo trebam fizički to izdržati, uz pomoć štapa ili stolice na sceni, nema veze”, rekla je Tereza ranije.











