Pjevač je primijećen među navijačima na stadionu, gdje je pratio tok susreta, a u nekoliko navrata pružio je podršku Zmajevima pokazujući rukama znak srca.
Na svom Instagram profilu podijelio je i nekoliko fotografija sa stadiona, uz koje je dodao pjesmu “I Am From Bosnia” i poruku: “Idemo Zmajevi”, prenosi CdM.
Inače, Boban Rajović boravi u Sijetlu povodom koncerta koji je održao nakon utakmice reprezentacije Bosne i Hercegovine protiv Katara.
View this post on Instagram











