Foto: Facebook
Pregledi: 0
prvo je Srbija uputila prigovor Interpolu

Dodik tvrdi da se i Crna Gora angažovala kako Interpol ne bi raspisao potjernicu za njim

Odluka koju je Interpol donio o odbijanju zahtjeva neustavnog Suda BiH za raspisivanjem crvene potjernice je ispravna odluka, koju sam i očekivao, rekao je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik za RTRS.
Izvor:
RTRS
| 02-04-2025 18:51:14
[echo_view_count]
podijelite:

“Iterpol nije u funkciji Sarajeva, oni su naučili da im stalno neko ispunjava želje. To je ispravna odluka, to sam i očekivao, jer ako ima imalo pravde u svijetu tako treba da bude”, istakao je Dodik.

Dodao je da je dobio poziv raznih predstavnika zemlja, i da je prvo je Srbija uputila prigovor Interpolu na zahtjev Suda BiH.

“Nazvale su me kasnije i neke druge zemlje, predsjednik Orban, Mađarska se isto angažovala u tom pogledu, Rusija, Crna Gora i neke druge zemlje. Saznaćemo ko su bili ti koji su inicirali i kako su se odnosili prema ovome i mi ćemo im biti veoma zahvalni. Ne zbog toga što oni spašavaju Milorada Dodika, Stevandića, nego zbog toga što nekako čuvaju vjeru u pravdu”, kazao je Dodik.

Kada sve ovo prođe, Dodik je rekao da će zahvaliti onima u Sarajevu što su to internacionalizovali.

Kako on dodaje, sve priče su usmjerene ka jednoj činjenici, a to je da hoće da zaustave Republiku Srpsku, stoga su bile razne optužbe, da će Srpska bankrotirati, kao i druge.

“Stalno iznose opstrukcije, koje za cilj imaju prvo da zabave njih. Srpsku niko ne može da zaustavi. Savršeno dobro znam šta radim i uvjeren sam da sam na pravom putu. Republika Srpska je najljepše mjesto na svijetu i uvijek ću živjeti u njoj”, dodao je on.

 
POVEZANE VIJESTI
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
IZDVAJAMO