Sve je bilo u znaku naših djevojaka nakon što je Island četiri puta imao minimalnu prednost na početku meča, posljednji put 4:3.
Uslijedio je period sjajne igre našeg tima i serija 12:3 za vođstvo 15:7, što je bila najava ubjedljive pobjede.
Prednost je prvi put bila dvocifrena nakon tri vezana gola na startu drugog poluvremena (23:13), a najveća je bila 13 golova.
Čak 11 igračica se upisalo u strijelce, a najefikasnija je bila Ivana Savić sa šest golova.
Martina Knežević je pet puta zatresla mrežu rivala, a po četiri puta su se upisale Elena Mitrović, Sanja Andrijašević i Ksenija Gašević.
Crna Gora u četvrtak će igrati protiv Sjedinjenih Američkih Država, a rival u grupi je još Češka.
Utakmica protiv Amerikanki je ujutro od 5.45 po našem vremenu.











