“Paralelno sa ovim radovima, u postavljena je ograda između škole i Gradskog pozorišta, a planirano je i uređenje dijela sportskih terena. Ove radove izvodi Agencija za izgradnju i razvoj Podgorice”, piše u saopštenju.
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija i Glavni grad, na osnovu potpisanog Memoranduma o saradnji, poručuju da nastavljaju zajednički da sprovode aktivnosti koje se odnose na unapređenje kvaliteta obrazovne infrastrukture, kako bi se stvorilo ljepše, funkcionalnije i prijatnije okruženje za naše učenike i zaposlene.











