Ilustracija, foto: Envato
Pregledi: 0
policija u kratkom roku identifikovala osumnjičenog

Krivična protiv Beranca, sumnja se da je sugrađaninu ukrao motornu testeru

Beranska policija je, postupajući po prijavi jedne osobe da joj je ukradena motorna testera, u izuzetno kratkom roku identifikovala izvršioca, saopštili su danas iz Uprave policije. Kako ističu, operativnim radom na terenu i nizom drugih aktivnosti, policija je rasvijetlila to krivično djelo i protiv Z.D. iz Berana podnijela krivičnu prijavu.
Izvor:
Adria.tv
| 14-11-2025 10:17:03
[echo_view_count]
podijelite:

Sumnja se da je Z.D, iskoristivši nepažnju sugrđanina, ušao u unutrašnjost porodične kuće, iz koje je ukrao motornu testeru vrijednu oko 700 eura.

“Neselektivno, pravovremeno preduzimanje mjera i radnji u cilju rasvjetljavanja svih oblika kriminaliteta, radi zaštite bezbjednosti građana i njihove imovine će i dalje biti u fokusu službenika Regionalnog centra bezbjednosti Sjever”, poručuju iz UP.

POVEZANE VIJESTI
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
IZDVAJAMO