Foto: onogost.me
Pregledi: 7
Perović

Ozon: Neutemeljeni napadi na Eko fond potvrda kvalitetnog rada te institucije

Ekološki pokret ,,Ozon“ smatra da su neutemeljeni napadi na Eko fond i direktora Draška Boljevića motivisani privatnim interesima, što je i pokazatelj kvalitetnog rada ove institucije koja je za kratko vrijeme postala veoma značajan faktor u oblasti zaštite i unapređenja životne sredine i stekla povjerenja svih partnera sa kojima su radili.
Izvor:
Adria.tv
| 29-07-2025 06:53:55
[echo_view_count]
podijelite:

“Proaktivan i prije svega profesionalan pristup u radu gospodina Boljevića i njegovih saradnika/ca očigledno je formula koja nekome smeta, jer podizanjem kvaliteta rada na zavidan nivo koji su dostigli očigledno je otvorio prostor za interesovanje onih kojima je privatan interes na prvom mjestu. Umjesto da Eko fond bude primjer kako treba raditi, ostvareni uspjesi su prouzrokovali kontra efekte, čega moraju biti svjesni oni na najodgovornijim funkcijama”, kazao je Aleksandar Perović, direktor ove NVO.

Pozdravlja i reagovanje resornog Ministra Ćulafića i Ministarstva ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera u kontekstu iznošenja konkretnih činjenica oko parodije funkcionisanja Odbora direktora, čime se pokazuje i kvalitetna koordinacija u radu nadležnih institucija iz oblasti ekologije.

Ekološki pokret ,,Ozon“ poziva Vladu Crne Gore da sagleda činjenice i na osnovu toga donese najbolje odluke a naše mišljenje je da gospodin Boljević treba da ostane na mjestu direktora Eko fonda i nastavi uspješan rad u narednom mandatu kako bi se nastavio kontinuitet kvalitetnog poslovanja te institucije.

POVEZANE VIJESTI
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
IZDVAJAMO
POLITIKA
CRNA HRONIKA
UZ PODRŠKU EUROPOLA U CRNOJ GORI I NJEMAČKOJ SPROVEDENA MEĐUNARODNA AKCIJA

“Pao” i jedan od vođa balkanskog kartela – U Podgorici uhapšen Svetislav Filipović

Evropska AGENCIJA za sprovođenje zakona PREDUHITRILA UPRAVU POLICIJE U IZNOŠENJU INFORMACIJA O DANAŠNJOJ MEĐUNARODNOJ AKCIJI

FOTO – EUROPOL: Uhapšeno 12 osumnjičenih za šverc kokaina i kanabisa

"država bila pretvorena u privatni porodični projekat"

Minić: Prava ušteda bi bila da je Milutin Simović naučio bar jedan strani jezik