Medenica se opet “oglasio”: Uključiću se uživo kod Komnenića, Demokrate pritiskaju moju majku
„Drugim riječima, kriminal je sam potvrdio ko mu najviše kvari planove. Hvala im što su to javno potvrdili“. Istakao je Leković u izjavi dostavljenoj medijima.
Kako je ocijenio, „kada kriminalne strukture posegnu za montiranim i manipulativnim sadržajima, to nije demonstracija moći, već goli očaj“.
„Nova realnost i nova Crna Gora očigledno bole, ali na tu realnost će morati da se naviknu. Danas dio njih Crnu Goru može gledati jedino kroz prozor ćelija u Spužu, dok je odbjegli dio koji se sakrio van granica naše države posmatra sa razglednica. Nema više spektakla, vatrometa u Podgorici ili žurki na Grahovu, nema više osjećaja nedodirljivosti i to je suštinska razlika u odnosu na vremena kada su vođe kriminalnih grupa slobodno šetale Crnom Gorom misleći da je država njihov privatni prostor i prćija“, naveo je Leković.
Ta vremena su, dodaje, „na svu sreću prošla i tako će i ostati“.
„Sve dok Demokrate predvode ovaj sektor, organizovani kriminal može računati samo na još manje prostora i još snažniju poruku da država više nije njihov teren. Svaki njihov napad je zapravo potvrda da radimo upravo ono što treba, u interesu građana, a na štetu kriminala“, zaključuje Leković.





















