Foto: Morsko dobro
Pregledi: 0
predstavljena kvalitetna ponuda crnogorskog primorja

JP za upravljanje morskim dobrom na 47. Međunarodnom beogradskom sajmu

Javno preduzeće za upravljanje morskim dobrom na 47. Međunarodnom beogradskom sajmu turizma tradicionalno predstavlja crnogorsko primorje kao destinaciju koja tokom cijele godine nudi raznovrsna, autentična i kvalitetna iskustva.
Izvor:
Adria.tv
| 20-02-2026 18:13:51
[echo_view_count]
podijelite:

„Ovogodišnji slogan sajma – „Jedno putovanje, hiljadu priča“ – u potpunosti oslikava ono što Crna Gora, naše primorje, pruža svim posjetiocima.  Sa posebnim zadovoljstvom nastupamo u Beogradu i na tržištu Republike Srbije, imajući u vidu da je Srbija jedno od naših najznačajnijih emitivnih tržišta. Dugogodišnje povjerenje i bliskost dodatno potvrđuje činjenica da veliki broj turista iz Srbije iz godine u godinu bira Crnu Goru kao svoju omiljenu ljetnju destinaciju. Crna Gora ostaje destinacija koja uspješno spaja očuvane prirodne ljepote, savremenu infrastrukturu i autentičan doživljaj. Zato i sa ovog sajma upućujemo iskren poziv svim posjetiocima da posjete našu obalu i dožive crnogorsko primorje na poseban način – jer svako putovanje u Crnu Goru zaista nosi hiljadu priča,“ poručila je Bojana Tešević, PR menadžerka Javnog preduzeća.

Foto: Morsko dobro

Tešević napominje da duž crnogorske obale raspolažu sa više od 560 uređenih i savremeno opremljenih kupališta, uz visok nivo kvaliteta usluga, sadržaja i infrastrukture.

„Naša obala, od Ulcinja do Herceg Novog prepoznata je po svojim plažama koje pružaju doživljaj za svakoga – od porodičnih plaža sa brojnim sadržajima za djecu, preko romantičnih i skrivenih uvala, do atraktivnih lokacija za aktivan odmor i ekskluzivnih prostora za mir i potpuno opuštanje. Posebnu pažnju posvećujemo kvalitetu, bezbjednosti i očuvanju prirodnog okruženja, jer želimo da svaki boravak na našem primorju bude nezaboravno iskustvo. Briga o moru i njegovoj čistoći naš je prioritet. Redovno sprovodimo monitoring kvaliteta morske vode, a visok standard naših kupališta potvrđuje i veliki broj plaža sa prestižnom Plavom zastavicom – međunarodnim priznanjem za ekološku odgovornost, kvalitet vode, bezbjednost i održivost,“ kazala je Tešević.

Podsjetila je da Javno preduzeće istovremeno snažno razvija nautički turizam.

„Luka Budva, u srcu crnogorskog primorja, već je prepoznata kao pouzdana i savremena luka koja pruža kompletne usluge vezova i kvalitetne prateće sadržaje za sve koji dolaze morskim putem, a njen dalji razvoj potvrđuje našu jasnu orijentaciju ka jačanju Crne Gore kao atraktivne i konkurentne nautičke destinacije na Mediteranu,“ istakla je PR menadžerka Javnog preduzeća.

POVEZANE VIJESTI
guest
0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Popularni
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare
IZDVAJAMO
„opasna poruka koja će ohrabriti nove terorističke grupe da pokušaju da ruše ustavni poredak“

DPS: Oslobađajuća presuda za sve optužene u slučaju “Državni udar” srušila integritet crnogorskog pravosuđa

„mora se napraviti poseban sistem za mobilne ambulante“

Vučić: Odbranili smo Srbiju, treba da se okrenemo stvaranju

DRUŠTVO
„jezik pamti i ono što često istorija i dokumenta ne zabilježe“

Bošnjačko vijeće: Čuvanje maternjeg jezika ključ identiteta

od Sabornog hrama Hristovog vaskrsenja do Nemanjinog grada

FOTO/VIDEO – Tradicionalna Svetosimeonovska litija u Podgorici

Konačan rezultat zavisiće od načina primjene

Šta donosi Etički kodeks iz zakona o Vladi?

„Kompromis umjesto sporenja, razvoj umjesto zaostajanja“

Dukaj: Institucionalni iskorak ka rješavanju pitanja razgraničenja Podgorice i Tuzi

POLITIKA
Delegaciju skupštine crne gore predvodila jelena nedović

Završeno 25. zimsko zasijedanje PS OEBS-a u Beču

„opasna poruka koja će ohrabriti nove terorističke grupe da pokušaju da ruše ustavni poredak“

DPS: Oslobađajuća presuda za sve optužene u slučaju “Državni udar” srušila integritet crnogorskog pravosuđa

„98 ubijenih rukom mafije za vrijeme samo jednog mandatnog perioda jedne vlade“

Bogdanović: Crna Gora bila jedina zemlja na svijetu gdje je mafija bila legalno naoružana